Operator żurawia wieżowego

KONTAKT

Głogów - Dodane przez oferta3 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operator żurawia wieżowego

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator żurawia

Opis stanowiska:
Obsługa żurawia wieżowego na budowie

Wymagania:
Doświadczenie zawodowe min. 3 lata
Uprawnienia do obsługi żurawi IŻ
Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców
Mile widziane doświadczenie w pracy za granicą

Oferujemy:
Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Bezpłatne zakwaterowanie
Bezpłatny transport z Polski do Niemiec

Sposób aplikowania:

CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail koniecznie z adnotacją w temacie maila: Operator żurawia - Niemcy.

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa GłogówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator żurawia wieżowego

Polecane, ciekawe strony z Głogowa. Prowadzisz serwis o Głogowie lub zwiazany z Głogów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Aktualnosci z Głogowa i regionu !Zobacz stronę Głogowski mix wiadomości !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Głogów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Głogowa: Lubin ogłoszenia - Leszno darmowe ogłoszenia - Zielona Góra ogłoszenia bezpłatne - Legnica ogłoszenia - Bolesławiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję