Monter rusztowań - Holandia

KONTAKT

Głogów - Dodane przez Agencja Pracy Koncepcja (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Monter rusztowań - Holandia

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla holenderskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, Geleen

Obowiązki:
Montaż rusztowań przemysłowych.

Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego;
Doświadczenie zawodowe min. 3 lata;
Certyfikat Steigerbouwer A;
Certyfikat VCA;
Prawo jazdy kat. B i własny samochód;
Podstawowe narzędzia.

Holenderski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Bezpłatne zakwaterowanie.

Sposób aplikowania:

CV w języku obcym, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, Kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail: koniecznie z adnotacją w temacie maila: Monter rusztowań Holandia.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa GłogówProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter rusztowań - Holandia

Polecane, ciekawe strony z Głogowa. Prowadzisz serwis o Głogowie lub zwiazany z Głogów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Głogowski mix wiadomości !Zobacz stronę Aktualnosci z Głogowa i regionu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Głogów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Głogowa: Lubin ogłoszenia - Leszno darmowe ogłoszenia - Zielona Góra ogłoszenia bezpłatne - Legnica ogłoszenia - Bolesławiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję