Monter rur

KONTAKT

Głogów - Dodane przez Agencja Pracy Koncepcja (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Monter rur

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla jednego z naszych holenderskich klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter rur - Holandia

Miejsce pracy: Holandia
Rozpoczęcie pracy : od zaraz

Obowiązki:
Praca na stoczni
Montaż rur na luksusowych jachtach

Wymagania:
Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Doświadczenie zawodowe min. 3 lat
Umiejętność spawanie TIG-iem
Prawo jazdy i własny samochód
Numer Sofi

Holenderski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Bezpłatne zakwaterowanie;
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (dodatkowo płatne)

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim lub niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail koniecznie z adnotacją w temacie maila: Monter rur/ Holandia.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa GłogówProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter rur

Polecane, ciekawe strony z Głogowa. Prowadzisz serwis o Głogowie lub zwiazany z Głogów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Głogowski mix wiadomości !Zobacz stronę Aktualnosci z Głogowa i regionu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Głogów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Głogowa: Lubin ogłoszenia - Leszno darmowe ogłoszenia - Zielona Góra ogłoszenia bezpłatne - Legnica ogłoszenia - Bolesławiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję