Monter rur

KONTAKT

Głogów - Dodane przez reklama8 (osoba prywatna) -

Monter rur

Pełna treść ogłoszenia Monter rur

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla jednego z naszych holenderskich klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter rur - Holandia

Miejsce pracy: Holandia, Leiden
Rozpoczęcie pracy : od zaraz

Obowiązki:

* Praca na stoczni
* Montaż rurociągów

Wymagania:

* Dobra znajomość języka angielskiego (poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej)
* Doświadczenie zawodowe min. 3 lat
* Mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Holenderski pracodawca oferuje:

* Umowę o pracę;
* Atrakcyjne wynagrodzenie;
* Bezpłatne zakwaterowanie;
* Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych ( dodatkowo płatne 125% powyżej 40 oraz 200 % w niedzielę).

Sposób aplikowania:

CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: holandia[at]koncepcja.eu koniecznie z adnotacją w temacie maila: Monter rur/ Holandia

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa GłogówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter rur

Polecane, ciekawe strony z Głogowa. Prowadzisz serwis o Głogowie lub zwiazany z Głogów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Głogowski mix wiadomości !Zobacz stronę Aktualnosci z Głogowa i regionu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Głogów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Głogowa: Lubin ogłoszenia - Leszno darmowe ogłoszenia - Zielona Góra ogłoszenia bezpłatne - Legnica ogłoszenia - Bolesławiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję