Mechanik samochodowy

KONTAKT

Głogów - Dodane przez reklama8 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Mechanik samochodowy

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla jednego z naszych norweskich klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Norwegia, Haugesund
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Obowiązki:
* Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych pojazdów samochodowych,
* Kontrolowanie stanu technicznego pojazdów,
* Ustalanie i usuwanie przyczyn usterek i uszkodzeń.

Wymagania:
* Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego - język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej,
* Doświadczenie zawodowe min. 5 lat
* Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców,
* Prawo jazdy kat. B.

Norweski pracodawca oferuje:
* Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
* Praca na pełny etat,
* Wynagrodzenie: od 180 NOK/h brutto (w zależności od doświadczenia i poziomu znajomości j. obcego),
* Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
* Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania.

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (referencje lub numery telefonów do poprzednich pracodawców) prosimy przesłać na adres e-mail: norwegia[at]koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: Mechanik samochodowy.
Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa GłogówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Mechanik samochodowy

Polecane, ciekawe strony z Głogowa. Prowadzisz serwis o Głogowie lub zwiazany z Głogów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Głogowski mix wiadomości !Zobacz stronę Aktualnosci z Głogowa i regionu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Głogów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Głogowa: Lubin ogłoszenia - Leszno darmowe ogłoszenia - Zielona Góra ogłoszenia bezpłatne - Legnica ogłoszenia - Bolesławiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję