Instalator wodno-kanalizacyjny

KONTAKT

Głogów - Dodane przez oferta3 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Instalator wodno-kanalizacyjny

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

HYDRAULIK Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy,

Oferujemy:
Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
Wynagrodzenie: 11 Euro brutto / h plus ewentualne nadgodziny
Dieta 24 Euro netto za każdy przepracowany dzień
Zatrudnienie na pełny etat
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Darmowe zakwaterowanie
Płatny urlop
Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej
Sprawdzanie poprawności instalacji
Praca zgodnie z rysunkiem technicznym
Biały montaż
Przebudowa instalacji
Renowacje starych instalacji

Wymagania:
Wykształcenie zawodowe kierunkowe
Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

-w języku niemieckim:
Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, fr etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gem dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 ber den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit spteren nderungen), ein.

-w języku polskim:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, Nr tel. 71 3438073, kom. 690204470, kom. 792785242

Mapa GłogówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Instalator wodno-kanalizacyjny

Polecane, ciekawe strony z Głogowa. Prowadzisz serwis o Głogowie lub zwiazany z Głogów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Aktualnosci z Głogowa i regionu !Zobacz stronę Głogowski mix wiadomości !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Głogów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Głogowa: Lubin ogłoszenia - Leszno darmowe ogłoszenia - Zielona Góra ogłoszenia bezpłatne - Legnica ogłoszenia - Bolesławiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję