biuro zatrudni

KONTAKT

Głogów - Dodane przez metro.house (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia biuro zatrudni

"METROHOUSE" lider na rynku obrotu nieruchomościami, w związku z rozwojem sieci sprzedaży, poszukuje osób na stanowisko:

Doradca ds. nieruchomości.
Miejsce pracy:
Głogów, Lubin, Polkowice, Chocianów, Nowa Sól, Żagań, Szprotawa

Opis stanowiska:

-Obsługa klienta kupującego
-Przyjmowanie nowych ofert do bazy
-Przeprowadzanie prezentacji nieruchomości
-Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:

- Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i prezentacyjne,
- Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami,
- Dobra organizacja pracy własnej,
- Samodzielność i inicjatywa,
- Zaangażowanie,
- Prawo jazdy i własny samochód
- Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej bądź w nieruchomościach będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Możliwości rozwoju związane z pracą w szybko rozwijającej się firmie,
- Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
- Atrakcyjny system motywacyjny.
- Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, aparat, laptop)

Aplikacje ze zdjęciem proszę przesyłać na adres wskazany poniżej.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mapa GłogówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - biuro zatrudni

Polecane, ciekawe strony z Głogowa. Prowadzisz serwis o Głogowie lub zwiazany z Głogów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Głogowski mix wiadomości !Zobacz stronę Aktualnosci z Głogowa i regionu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Głogów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Głogowa: Lubin ogłoszenia - Leszno darmowe ogłoszenia - Zielona Góra ogłoszenia bezpłatne - Legnica ogłoszenia - Bolesławiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję